Team BK


Bedriftskontakt Marin er et studentinitiativ ved Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet. Vårt mål er å fungere som et bindeledd mellom instituttets studenter og det marintekniske næringsliv. Bedriftskontakt er en frivillig organisasjon for og av Marin Teknikk studenter hvor overskuddet av inntektene vi mottar fra bedriftene går til vår linjeforening.


BK forside

Organisasjonen ble opprettet på 80-tallet. Bedriftskontakt Marin tilbyr tjenester og skaper arrangementer som gir bedrifter mulighet til å profilere seg ovenfor studentene ved Institutt for Marin Teknikk. Arbeidet består av å arrangere en rekke aktiviteter som bedriftspresentasjoner, gjesteforelesninger, faglige ekskursjoner, jobbformidling mm.


Bedriftskontakt er en innsatsvillig gjeng og vi håper på et godt og konstruktivt samarbeid med dere i næringslivet!

Samarbeidspartner


Samarbeidspartner

Bedriftskontakt Marin 2021 / 2022


Oda Bruun-Olsen Bilde
Oda Bruun-Olsen
Nestleder

Email:
oda.bruun.olsen@gmail.com

Erik Voster Solberg Bilde
Erik Voster Solberg
Leder

Email:
erik.solberg@bkmarin.no

Erik Liu Bilde
Erik Liu
Økonomiansvarlig & IT

Email:
erik.liu2001@gmail.com

Vegard Bårsaune Bilde
Vegard Bårsaune
IT-ansvarlig

Email:
vegabaar@stud.ntnu.no

Hedda Aksnes Bilde
Hedda Aksnes
Bedriftskontakt

Email:
hedda.aksnes@bkmarin.no

Alette Vaaje Bilde
Alette Vaaje
Sosiale medier

Email:
alette.vaaje@bkmarin.no

Tuva Solli Bilde
Tuva Solli
Bedriftskontakt

Email:
tuvaeso@stud.ntnu.no

Caroline Steindal Floen Bilde
Caroline Steindal Floen
Bedriftskontakt

Email:
carolsf@stud.ntnu.no

Eirik Jonas Lunde Bilde
Eirik Jonas Lunde
Bedriftskontakt

Email:
Eirikjlu@stud.ntnu.no

Per Henrik Ramberg Bilde
Per Henrik Ramberg
Bedriftskontakt

Email:
per.henrik.ramberg@bkmarin.no

August Hovig Birkeland Bilde
August Hovig Birkeland
Bedriftskontakt

Email:
augustbi@stud.ntnu.no

Magnus Noodt Bilde
Magnus Noodt
Bedriftskontakt

Email:
magnudn@stud.ntnu.no

Sanna Lier Finsrud Bilde
Sanna Lier Finsrud
Bedriftskontakt

Email:
sannalf@stud.ntnu.no

Fredrik Person Bilde
Fredrik Person
Bedriftskontakt

Email:
fredrikjperson@gmail.com

Christian Elseth Bilde
Christian Elseth
Bedriftskontakt

Email:
chrisels@stud.ntnu.no

Emma Wist Bilde
Emma Wist
Bedriftskontakt

Email:
emwist@stud.ntnu.no

Vegard Andersen Bilde
Vegard Andersen
Sponsoransvarlig

Email:
vegard.andersen@bkmarin.no

Sara Bakken Heiberg Bilde
Sara Bakken Heiberg
Bedriftskontakt

Email:
sara.heiberg@bkmarin.no

Bjørnar Nordhasli Bilde
Bjørnar Nordhasli
IT

Email:
bjonor@stud.ntnu.no

Karoline Helene Bjørndal Bilde
Karoline Helene Bjørndal
IT

Email:
karolhbj@stud.ntnu.no

Gard Vilsvik Bilde
Gard Vilsvik
Bedriftskontakt

Email:
gardv@stud.ntnu.no

Sebastian Dietrich Bilde
Sebastian Dietrich
Bedriftskontakt

Email:
sebasdie@stud.ntnu.no

Ylva Tønessen Krokan Bilde
Ylva Tønessen Krokan
Bedriftskontakt

Email:
ylvato@stud.ntnu.no

Maria Voldsund Bilde
Maria Voldsund
Bedriftskontakt

Email:
maria.voldsund@bkmarin.no

Robin Nalum Bilde
Robin Nalum
Bedriftskontakt

Email:
robin.nalum@bkmarin.no