OPPDAL

COMA inviterer til topptur-hyttetur, og vi har bestilt sol og påskestemning!

Prisen for  to dagers overnatting er 640 per pers. Transportkostnader og to middager kommer i tillegg og vil bli delt likt på alle som er med. Vi er avhengige av biler for transport opp, så hvis dere kan stille med bil, gjerne gi beskjed til turlederne. Det vil bli en kompensasjon for de som stiller med bil.

Avreise blir tentativt kl 17:00 på fredag 20. mars, også blir det tur på lørdag og søndag, før vi reiser hjem igjen på søndag. COMA står for middag fredag og lørdag, men resten av måltidene må man ha med selv. Vi planlegger turer som skal passe for alle, både erfarne og nybegynnere. Ellers blir det mye sosialt og gøy på hytta etter tur.

Viktig: Alle må ha med skredutstyr! COMA har sett (spade, skredsøker og søkestang) til utlåns, send melding til Hedda angående leie. (leier ikke ut randoski, men mye som leies ut på Finn osv.)

OBS! Vi i COMA tar ikke ansvar for sikkerheten under turen. Vi vil komme med forslag til turer, men det er opp til deg selv å vurdere sikkerheten. Vi er ikke kvalifiserte til å vurdere risikoen knyttet til skred, skavlbrudd eller andre farer i fjellet.

Ta gjerne kontakt turlederne om det skulle være noe!

Turledere:

Frida Dahle

Maria Knoph

Mari Semb Undrum

Halvor Sulheim

Starter: 20. mars 2026 12:00
Slutter: 22. mars 2026 18:00
Sted: Oppdal
Arrangør: COMA

Påmelding
Stenger: 25. februar 2026 12:00
Antall påmeldte/antall plasser: 23/30
Dette arrangmentet er åpent for:
1 2 3 4 5 6

Betaling

Dette er et arrangement med bindende påmelding. Dersom du melder deg av etter avmeldingsfristen eller ikke møter opp må du fremdeles betale for arrangementet.